מתקנים מתנפחים - ראשי
צור קשר
השירות שלנו
כתוב המלצה
רעיונות לימי הולדת
קרא המלצות
סוסי פוני
תעודת ביטוח
רכיבה על סוס פוני בימי הולדת | הזמנת סוס פוני לילדים בצפון
צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
צימרים
שולחנות משחק
וילה
בניית אתרים

מבצעים
13/02/2011 - מבצע הנחה
10% הנחה למזמינים אירוע בפארק האירועים

רכיבה על סוס פוני בימי הולדת | הזמנת סוס פוני לילדים בצפון

 

רוצים להזמין סוסי פוני לאירועים שלכם?

 

אתם רוצים שהאירוע שלכם, יהיה אירוע בלתי נשכח לא רק עבור הקהל המבוגר - אלא גם עבור הקהל הצעיר. היום הילדים מחפשים ריגושים מיוחדים ויוצאי דופן. לא מדובר על הפעלות רגילות כמו קוסם או ליצן. היום, כדי להלהיב את הילדים, אתם זקוקים באמת לאטרקציה יוצאת דופן, ומה יכול להיות יותר יוצא דופן, מאשר סוסי פוני מדהימים ביופיים, שהילדים יוכלו לרכב עליהם?
 

מה מייחד את הסוסים?

 

סביר להניח, שזו לא הפעם הראשונה שאתם נתקלים בהצעה להזמנת סוסי פוני לאירועים שלכם. אבל מה יש בסוסי הפוני שהופך אותם אהובים כל כך? מדובר על סוסי בר קטנים יחסית, אשר בויתו לאורך השנים, ונמצאים בשירות האדם. סוסי הפוני שאולפו כראוי, כמו סוסים רגילים למעשה, יכולים להיות חיות ממושמעות מאד, ידידותיות לבני האדם, ונעימות עבור הילדים.
 

אפשר גם לימי ההולדת של הילדים

 

אופציה מאד פופולרית, היא הזמנה של סוסי פוני לימי הולדת של ילדים. מדובר כמובן על אטרקציה מרכזית בכל מסיבה - אך במסיבת יום הולדת של ילדים קטנים היא פשוט מדהימה וגונבת את ההצגה. אפשר ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תוכל לספק לכם סוסי פוני מדהימים, כולל כמובן צוות מקצועי שיבוא וירכיב את הילדים על הסוסים, וישגיח על הסוסים לכל אורך יום ההולדת.
 

ליצור קשר עם חגיגה של בלונים

 

אם אתם רוצים להזמין סוסי פוני לימי הולדת של הילדים שלכם, או לכל אירוע אחר, יש מקום אחד שיוכל לסייע לכם - חברת חגיגה עם בלונים. החברה מתמחה במגוון של אטרקציות לאירועים מכל הסוגים - החל ממתקנים מתנפחים, ועד להפעלות קונפטי. כמובן שסוסי הפוני שלנו הם מאולפים לחלוטין, והצוות המקצועי ישמח לסייע לכם במהלך האירוע.
 
 


 

רכיבה על סוס פוני בימי הולדת | הזמנת סוס פוני לילדים בצפון נייד. 052-8659997

- רכיבה על סוס פוני בימי הולדת | הזמנת סוס פוני לילדים בצפון קידום אתרים | צימר
כל הזכויות באתר שמורות חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב .

רכיבה על סוס פוני בימי הולדת | הזמנת סוס פוני לילדים בצפון